Зроблено в Україні


Кулон срібний жіночий з природним каменем прозорим лабрадором жовто-синій прапор України.
3 220 ₴
- Готово до відправки
+380 (93) 885-52-44
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кулон срібний жіночий із природним каменем прозорим лабрадором жовто-синій прапор Україна
Характеристики:
- Кулон ручної роботи від майстрів України
- Метал: срібло з пробою 925 держзразку (з тризубом), поставлена Західним Казеним Підприємством.
- Камені: природний прозорий жовто-синій лабрадор, схвалений гемологом
- Розмір: 46х25х6 мм
- Вага виробу: 11.6 г
- До кожного оздоблення з нашого асортименту можна виготовити гемологічний сертифікат (вартість послуги — від 1000 грн).
- Ланцюжок у вартість не включений, але ми готові доповнити кулон ланцюжком за Вашими замірами. Варіанти ланцюжків, доступних до замовлення, можна подивитися тут. Під час замовлення будь-якого кулона з нашого асортименту знижка на будь-який ланцюжок — 20%
Чому саме ми?
- Співпрацюємо з гемологом і документально підтверджено природне проходження каменів
- Ставимо пробу держзразку на метал у наших виробах
- Швидке надсилання
- Безплатна доставка замовлень на суму від 5000 грн по Україні
- Понад 6000 задоволені клієнтів за 11 років
- Тільки позитивні емоції від покупок у Pandaknit!
Ми дбаємо про зручність і враження наших покупців: кожне Ваше замовлення надійде Вам у подарунковому пакованні з маленьким подаруночком від Pandaknit... :)
Також ми пропонуємо виготовлення прикрас на замовлення: кулони, кільця, сережки, комплекти, браслети, кольє й багато іншого. Це можуть бути вироби в серебрі, з покриттям родієм або золотом, а також у червоному, лимонному або білому золоті. Зв'язатися з нами в Telegram, Viber, Instagram або через чат на сайті — ми з радістю надамо безплатну консультацію та допоможемо Вам зробити найкращий вибір!
Наші контакти:
+380 (93) 885-52-44
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Покриття | Без покриття |
| Колір металу | Білий |
| Камені вставки | Лабрадор |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Колір каменів | Синій, Бузковий, Блакитний, Жовтий |
| Кількість каменів | 1 шт. |
| Довжина | 46 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Товщина | 6 мм |
| Вага | 11.6 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Кулон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Камінь |
| Ланцюжок/Шнурок | Немає |
- Ціна: 3 220 ₴










