В одному екземплярі


Кулон срібний із природним аквамарином, чорними опалами, топазами, хризолітами натуральні камені берил
3 690 ₴
- Готово до відправки
+380 (93) 885-52-44
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кулон срібний із природним аквамарином, чорними опалами, топазами, хризолітами натуральні камені берил
Характеристики:
- Кулон ручної роботи
- Метал: срібло 925 з пробою держзразку (з тризубом), поставленою Західним Казеним Підприємством Пробірного Контроню.
- Каміння: природні аквамарин, ефіопські опали (природні штучнозатемнені), топази, хризоліти.
- Вага без ланцюжка: 1.2 г
- Розмір: 18х9х6 мм
Чому саме ми?
- Співпрацюємо з гемологом і документально підтверджуємо природне проходження каменів
- Ставимо пробу державного зразка на метал у наших виробах
- Швидке надсилання
- Безплатна доставка замовлень на суму від 5000 грн по Україні
- Понад 6000 задоволені клієнтів за 11 років
- Тільки позитивні емоції від покупок у Pandaknit!
Ми дбаємо про зручність і враження наших покупців: кожне Ваше замовлення надійде Вам у подарунковому пакованні з маленьким подаруночком від Pandaknit... :)
Також ми пропонуємо виготовлення прикрас на замовлення: кулони, кільця, сережки, комплекти, браслети, кольє й багато іншого. Це можуть бути вироби в серебрі, з покриттям родієм або золотом, а також у червоному, лимонному або білому золоті. Зв'язатися з нами в Telegram, Viber, Instagram або через чат на сайті — ми з радістю надамо безплатну консультацію та допоможемо Вам зробити найкращий вибір!
Наші контакти:
+380 (93) 885-52-44
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Колір металу | Білий |
| Камені вставки | Аквамарин |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Форма каменю | Овал |
| Колір каменів | Бордовий, Блакитний |
| Кількість каменів | 1 шт. |
| Довжина | 18 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Товщина | 6 мм |
| Вага | 1.2 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Кулон |
- Ціна: 3 690 ₴









